img
05 августа 2019 г.
 554

Статья

секрет ідеального капелюшку

 

Хочете знати секрет ідеального капелюшку? Тоді читайте!

Що головне у в'язаному  капелюшку? Звичайно ідеальні поля! Незалежно від виду головного убору, матеріалу, з якого будете його в’язати, поля необхідно укріплювати. В’яжуть капелюшки здебільшого із  бабовни, льону та рафії. На прикладі капелюшка із рафії ми покажемо як зафіксувати поля. Бо саме поля найбільш слабке місце у всій конструкції, часто хвилясті, не тримають форму, падають, край м’який. Це необхідна міра для створення бездоганного капелюшка. 

Що потрібно для укріплення полів: 

  • регілін - 1 м

  • термоусадочна трубка 10 мм

  • ножиці

  • фен

В останній рядок капелюшка в’язуємо нитку регіліну, при цьому на початку залишаючи хвостик довжиною приблизно 2-3 см. Коли до кінця ряду залишається 7-8  сантиметрів потрібно вирівняти регілін та відрізати зайві сантиметри ножицями. Важливо! Слідкуйте, щоб регілін лягав паралельно краю полів, не менше чи більше. 

По черзі ховаємо кінці регіліну в трубочку, так, щоб вони налягали один на одний.

Притримуючи рукою цю конструкцію, за допомогою фена декілька хвилин на максимальному режимі нагріваємо трубочку. Вона має зменшитися в об’ємі та міцно запаяти регілін всередині.

Закінчуємо ряд.   

 

Користуючись даним способом фіксації полів ваш в’язаний капелюшок буде мати бездоганний вигляд, прекрасно тримати форму та радувати вас та ваших близьких  не один рік. Тим більше, що в’язані капелюшки вже який рік поспіль на піку популярності. І як підказує нам інтуїція ця тенденція протримається ще не один рік. 

Користуючись даним способом можна укріплювати не тільки поля капелюшків, а й дно чи стінки в’язаних  сумок, клатчів, дно канотье. 

Комментарии

Пока что нет комментариев о секрет ідеального капелюшку.

Будьте первым, поделитесь впечатлениями, оставьте свой комментарий!